Co powinieneś wiedzieć o weselach?

0
242

Każda dziewczynka marzy o dniu ślubu. Jest to wyjątkowa okazja, pełna romansu, o której należy pamiętać na zawsze. Jeśli chodzi o planowanie tego wielkiego dnia, budżet może często budzić obawy. Jak zrobić wesele wszystko, o czym marzyłeś, ale nie rozbić banku? Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc.

Możesz zaoszczędzić na budżecie w wielu obszarach wesela, aby uzyskać odpowiednią cenę, jednak nie popełniaj tego błędu w swoich wyborach fotograficznych lub wideo. Zachowanie tych wspomnień będzie jedną z najważniejszych części twojego ślubu; obok samej ceremonii. Nie bój się wydać odpowiedniej kwoty, aby uzyskać jak najlepiej dla swoich potrzeb.

Obniż koszty fotografowania, wprowadzając jednorazowe aparaty dla gości. Jeśli pozwolisz swoim gościom poradzić sobie ze szczerą fotografią podczas przyjęcia, możesz ograniczyć budżet na zdjęcia do samych zdjęć ślubu, członków ślubu i rodziny. Przekonasz się, że te zdjęcia generują więcej niezapomnianych chwil, niż mógł uchwycić jeden fotograf.

Pamiętaj, aby poszukać doświadczeń i wykwalifikowanych fotografów, zanim zdecydujesz się na jednego na wesele. Nie chcesz, aby ktoś robił zdjęcia ślubne, z których nie jesteś zadowolony. Aby uzyskać porady dotyczące wspaniałych fotografów w Twojej okolicy, możesz sprawdzić recenzje online lub zapytać członków rodziny, czy znają jednego z nich.

Jeśli planujesz ślub docelowy, nie planuj żadnych prezentów ślubnych. Twoi goście prawdopodobnie wydadzą około tysiąca dolarów tylko po to, by wziąć w nich udział, więc proszenie o podarunek jest zbyt wygórowane. Poinformuj ich w zaproszeniu, że ich obecność jest wystarczającym prezentem dla Ciebie!

Rano weselu będziesz musiał poświęcić sobie więcej czasu, aby się ubrać, ponieważ chcesz, aby wszystko wyglądało idealnie. Zaplanuj przygotowanie się na co najmniej godzinę, zanim zwykle unikniesz pośpiechu, aby dostać się na ślub. Pozwoli ci to wyglądać najlepiej.

W swojej pierwszej piosence jako parze użyj czegoś, co jest nie tylko popularne, ale ma wiele znaczenia dla ciebie i osoby, którą kochasz. Zagraj pierwszą piosenkę, na której tańczyłeś, lub piosenkę, która przypomina ci tę osobę, aby jak najlepiej wykorzystać ten moment.

Pamiętaj, aby na weselu było dostępnych wiele napojów. Nie wszyscy lubią te same rzeczy i będą zadowoleni z dużego wyboru, który rodzaj napoju chcieliby. Gdy spożywa się alkohol, pamiętaj, aby mieć dostęp do napojów nawilżających, takich jak lemoniada i herbata.

Możliwe jest zaplanowanie i stworzenie wymarzonego wesela w ramach budżetu. Jak omówiliśmy w tym artykule, kreatywność jest koniecznością. Równie ważne jest przestrzeganie kilku prostych wskazówek. Nie musisz iść na kompromis, jeśli nie chcesz rozbić banku, musisz po prostu pomyśleć trochę