Jak zaskoczyć gości na weselu? Sprawdź ciężki dym oraz fontannę iskier!

0
162

Współczesne wesela są wręcz naszpikowane niekonwencjonalnymi atrakcjami dla gości. Najpopularniejsze pomysły to tak zwany stolik wiejski, bar wraz z barmanem, słynny napis LOVE, fontanna czekoladowa oraz fotobudka. W niniejszym artykule przedstawiamy nieco bardziej wyrafinowane atrakcje – ciężki dym oraz fontannę iskier. Jeśli szukasz czegoś co pozytywnie zaskoczy gości na waszym weselu to ten artykuł jest dla Ciebie.

Ciężki dym – gwarancja romantycznego nastroju podczas pierwszego tańca

Pierwszy taniec to wyjątkowy moment każdego wesela. Jest to moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone w kierunku nowożeńców. Świeżo upieczona Para Młoda chce wyjść jak najlepiej w związku z czym wiele par chociaż minimalnie uczy się podstawowych kroków tanecznych. Niektórzy nawet idą krok dalej i udają się na przyśpieszone kursy tańca. Jednak to nie umiejętności taneczne są najważniejsze a klimat towarzyszący tej wyjątkowej chwili. Oprawa świetlna oraz nastrojowa muzyka to co najmniej połowa sukcesu. Najważniejsze jest by Para Młoda była w siebie wpatrzona i podeszła do pierwszego tańca z pewnym dystansem. Stres oraz zbyt duże skupianie się na umiejętnościach tanecznych to coś co zazwyczaj przeszkadza nastrojowemu przeżyciu tej chwili.

Z kolei to co zdecydowanie pomaga w uzyskaniu odpowiedniego nastroju to tak zwany ciężki dym. Jest to dym uzyskiwany z połączenia suchego lodu (dwutlenku węgla) z gorącą wodą. Efekt jest taki, że biała „chmura” unosi się nisko przy podłodze dając niezwykły efekt.

Ciężki dym wprost idealnie pasuje do pierwszego tańca, jednak może być także użyty w późniejszej części wesela, żeby również gości mogli poczuć się jak w bajce.

Fontanny iskier

Fontanna iskier to kolejny hit weselnych zabaw. Jest to imponujący efekt pirotechniczny, który podkreśla wyjątkowe momenty uroczystości. Z reguły jest wykorzystywany przy pierwszym tańcu lub krojeniu tortu. Dzięki efektownej fontannie iskier wesele zyskuje nieprzeciętną oprawę. Jest to efekt, który robi wrażenie na gościach oraz znakomicie wygląda na zdjęciach oraz nagraniach video.

Podobnych smaczków, które uatrakcyjniają wesele jest wiele. Współcześnie Pary Młode mają do wyboru naprawdę szerokie spektrum przeróżnych weselnych dodatków, które sprawiają że zabawa weselna ma przepiękną uprawę i na długo zapada w pamięć.

Więcej na temat oprawy zabawy weselnej można przeczytać na https://wydarzeniejakmarzenie.pl/